Posteľ Vally Star                               

                  Základom každej spálne je posteľ, ktorá tvorí dominantu izby a je najpoužívanejším kusom nábytku.                                                                                                                                                                                  Posteľ je teda "šperkom Vašej spálne"                                                                                             

Postup ako si vytvoriť posteľ podľa Vašich predstáv

STANOVTE SI ODPOVEDE NA TIETO OTÁZKY

AKÝ TYP POSTELE, MATERIÁL A JEHO FAREBNOSŤ ?

V našej ponuke nájdete veľké množstvo postelí aktuálneho dizajnu. Nech už sa vám páči čalúnený, drevený, laminátový, masív alebo napríklad postele
z najnovších HPL a MDF materiálov, na výber máte z mnohých dizajnových a materiálových prevedení, dekorov a rozmerov. 

CHCETE ÚLOŽNÝ PRIESTOR ?

Ponúkame úložný priestor ku každému typu našich postelí formou úložného boxu umiestneného v rámci postele, alebo formou vaku zaveseného na rošte postele. 

MÁTE PODLAHOVÉ VYKUROVANIE ?

Naše postele sú vhodné aj pre umiestnenie na podlahové vykurovanie. V prípade podlahového vykurovania máme pre Vás v ponuke postele z každého typu s vyvýšenými bočnicami . Tento voľný priestor medzi podlahou a Vašou novou posteľou zabezpečuje cirkuláciu teplého vzduchu.

DOPLNKYPRIPRAVUJEME 

TYP POSTELE A MATERIÁLČalúnené postele sú evergreen a v ponuke nájdete moderné čalúnené postele pre všetky vekové kategórie.

Na výber máte aj veľké množstvo variánt a rozmerov, prevedenia, poťahov a farieb, takže si viete vytvoriť presne takú posteľ, aká vám bude vyhovovať. 


Drevo je rokmi prevereným materiálom. Jeho hlavnou výhodou je robustná konštrukcia a vydrží preto slúžiť niekoľko rokov bez známok akéhokoľvek poškodenia. 

Masív je prírodný materiál, zdravotne nezávadný, má svoj nezameniteľný dizajn a vyzerá vkusne vo všetkých spálňach. Vnímanie masívneho dreva prispieva k prenosu jeho pozitívnej energie na človeka.  Postele vyrobené z MDF sú vyrobené z dosiek MDF alebo LTD, ktoré sa vyrábajú bez použitia lepidiel a možno na nich docieliť drevenéhý vzhľad so štruktúrou.

 Je alternatívou masívneho dreva. 

Obľúbené sú u zákazníkov, ktorí požadujú nádych luxusu a originality. 


PDF KATALÓG POSTELÍ 2019

SHOWROOM - R1 Centrum

PORADÍME S VÝBEROM

Navštívte náš  SHOWROOM v R1 Centrum

DOVEZIEME

Detaily položky

VYNESIEME

Detaily položky

ZMONTUJEME

Detaily položky