NAJSPANOK.SK

Naša značka

VITAJTE, SME Zoltán a Juraj

Jedného dňa sa nám prisnila myšlienka o štúdiu zdravého spánku. Po dlhšom prieskume a zvažovaní sme sa rozhodli, že sa jednoducho do toho spoločne pustíme a vytvoríme spálňové štúdio. Najťažšie  bolo nájsť spoľahlivého partnera s kvalitnými výrobkami, ktorý by spľňal naše predstavy. A či sa nám to podarilo? Veď napokon posúďte sami. 


 


OCENENIA PRODUKTOV LB Bohemia


Firma je držiteľomm plakety TOP CZECH QUALITY 1. stupňa 

Firma LB Bohemia je držiteľom plakety TOP CZECH QUALITY 1. stupňa. Obdržaním tohto certifikátu v celoštátnej súťaži je garantovaná "kvalita a spoľahlivosť" spoločnosti, čo uľahčuje orientáciu zákazníkom. Podrobnejšie informácie o súťaži  a tiež zoznam všetkých držiteľov tohoto ocenenia sú k dispozícii na oficiálnych stránkach tohto marketingového projektu www.npmf.cz 


Ocenenie Grand Prix Pragomedica 2006 

Produkt BOHEMIA HOSPITAL® ocenení hlavnou cenou "GRAND PRIX" na 28. Medzinárodnej výstave PRAGOMEDICA 2006 v Prahe 4.4.2006. Luxusné matrace s revolučnou novinkou 3D úplet. Tato novinka je vyvinutá špeciálne pre výrobu zdravotných matrcov, ktoré zabezpečujú unikátnu vzdušnosť. Jadro je vyrobené zvláštnym tvarovaním z pružnej peny pod označením EULASTIC do 5 anatomických zón. 


Ocenenie GRAND PRIX PRAGOMEDICA 2007

Produkt BOHEMIA ORTHOPEDIC® ocenený hlavnou cenou "GRAND PRIX" na 29. Medzinárodnej výstave PRAGOMEDICA 2007 v Prahe 17.4.2007. Absolútna novinka. Matrac je vyrobený z vysokopružnej studené peny
a je zložená zo samostatných, odnímateľných buniek v rôznych objemových hmotnostiach a rôznych výškach. Kombináciou týchto buniek docielime vysoký komfort v prispôsobovaná kriviek telu a znížime tlak matrace na telo. 


Ocenenie NÁBYTOK A BÝVANIE 2007 

Produkt BOHEMIA ORTHOPEDIC® ocenený CENOU VEĽTRHU na výstave "NÁBYTOK A BÝVANIE" 2007 v Nitre 7. 3. 2007. Absolútna novinka. Matrac je vyrobený z vysokopružnej studené peny a je zložená zo samostatných, odnímateľných buniek v rôznych objemových hmotnostiach a rôznych výškach. Kombináciou týchto buniek docielime vysoký komfort v prispôsobovaná kriviek telu a znížime tlak matrace na telo.


Ocenenie ZLATÁ INCHEBA výstava INPHARMED 2007

 Produkt BOHEMIA ERGONOMIC® ocenený cenou "ZLATÁ INCHEBA" na výstave INPHARMED 2007 v Bratislave
17. 5. 2007. Vysoko luxusné  päťzónové matrace Bohemia Ergonomic sú vyrobené z vysokoelastickej komfortnej peny a z mäkkej peny Eucatherm C. Jedná sa o unikátnu penu, jej tvrdosť sa mení v závislosti od teploty čím dochádza k exkluzívnemu rozloženiu tlaku matrace.


Rodinná spoločnosť LB BOHEMIA, s. r. o. Bola založená v roku 2000 a už od svojho založenia sa špecializovala na vývoj, výrobu a inováciu prevažne pasívnych antidekubitnýchmatracov, určených pre pobytové nemocničné zariadenia, domovy dôchodcov, ústavnú a sociálnu starostlivosť a ďalšie zariadeniatohto typu. Matrace sa vďaka svojej kvalite, prepracovanosti, využitými vlastnosťami
a vneposlednej rade prijateľným cenám postupom času dostali do povedomia širokej odbornej verejnosti, odkiaľ to bol už len krok k masovej výrobe matracov, a to ako pre špecializované pracoviská, tak pre domácnosti či ubytovacie zariadenia rôzneho zamerania. Matrace našej spoločnosti sa behom krátkej doby dočkali mnoho prestížnych ocenení, ako na domácich, tak na medzinárodných výstavách, kde si na nich odborne hodnotiace poroty cenili predovšetkým ich užitočných vlastností a použitých materiálov. Spoločnosť postupne začala svoje produktové portfólio rozširovať aj o ďalšie produkty - kvalitné masívne lôžka, rošty, lôžkoviny, komody, skrine a ďalšie príslušenstvo tak, aby uspokojila aj tú najnáročnejšiu klientelu v novo vznikajúcej divízií

"VŠETKO PRE ZDRAVÝ SPÁNOK".

Na základe moderných trendov a poznatkov dochádza aj u nás k neustálemu zlepšovaniu, rozširovaniu výrobného programu a inováciám. V súčasnosti spoločnosť dodáva na trh širokú škálu produktov od luxusných štýlových lôžok až po štandardné postele z rôznych materiálov, masívneho dreva či laminátu. Všetky lôžka vyrábame taktiež priamo na mieru a distribuujeme prostredníctvom vlastných dopravných kapacít. Veríme, že aj Vy si z našej širokej ponuky produktov vyberiete a budete patriť k našim spokojným zákazníkom.Spoločnosť LB BOHEMIA, s. r. o. - rodinná tradícia už od roku 2000!

Kontaktujte nás

NAJSPANOK.SK
Rožňavská 1, Bratislava, 83104

Telefónne číslo
0940 627 465

Email
info@najspanok.sk