PENOVÉ MATRACE


 

Penové matrace sú vyrábané z rôznych pien, rôznou tvrdosťou, ktorých vrstvy sa skladajú na seba a lepia. Vynikajú elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou.  

Kompletná ponuka matracov


LATEXOVÉ MATRACE

Latexové matrace majú radu nesporných výhod, ako sú konzistentné vlastnosti v celom matraci. Toho
je dosiahnuté vylievaním zmesi zo 100% prírodného latexu s pridaním latexu priemyselného. Materiál je obľúbený vďaka svojej vysokej bodovej elasticite, teda stlačeniu iba v mieste zaťaženia bez výrazného stlačenia okolitého priestoru. Matrac z latexu teda pomáha telu pri otáčaní, vstávaní a má tú jedinečnú vlastnosť, že sa vďaka svojej priedušnosti a prípadnému perforovaniu jadra tzv. neprehreje, čo je cenené najmä v horúcich letných dňoch. Vďaka svojej vyššej objemovej hmotnosti je latexové jadro prakticky nezničiteľné a nedeformuje sa,

VYLIEVANÁ 4G PENA

4G pena je pena tzv. 4. generácie a je spojením inovácie, luxusu a hygieny. Táto novinka v oblasti termoaktívnych pien je používaná ako vrchná pena matracov, ktorá prichádza priamo do styku s ľudským telom. Aj keď má vlastnosti lenivej peny, je výborne priedušná. 4G pena je vyrábaná najmodernejšou technológiou vylievania do foriem, čo má výhodu v jej mimoriadne hladkom a utierateľnom povrchu. Jemné profily pôsobia blahodárne na ľudskú pokožku, umožňujú jej lepšie prekrvenie, zmenšujú trnutie končatín vrátane tzv. "mravenčenia", znižujú riziko otlakov a tým aj preležanín. Táto špeciálna pena je vhodná najmä pre alergikov a astmatikov, pretože sa na rozdiel od ostatných pien pri výrobe nereže z bloku, tým nevznikajú žiadne mikročastice, ktoré na seba môžu viazať prach a roztoče.

ZDRAVOTNÉ MATRACE

Pojem zdravotný matrac je najčastejšie používaný výraz v spojení s kvalitným spánkom. Buďte rozumní,
a nenechajte sa pri výbere matraca oklamať, pýtajte sa. Prečo je matrac zdravotný? Čím je jedinečný?
Čím to výrobca garantuje? Ako jedni z mála máme dlhoročné skúsenosti s dodávaním lôžok a matracov priamo do nemocníc, LDN, domovov pre seniorov a pre opatrovateľskú službu. Naše matrace sú vyvíjané, vyrábané a testované s ohľadom na rastúce požiadavky a pocity konečných spotrebiteľov. Vybrané zdravotné matrace sú priamo zaevidované v zdravotných poisťovniach, ktoré môžu klientom po schválení prispieť. Naše dlhoročné skúsenosti a referencie hovoria za nás.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

NAJSPANOK.SK
Rožňavská 1, Bratislava, 83104

Telefónne číslo
0940 627 465

Email
info@najspanok.sk