DIZAJNOVÉ POSTELE,
KTORÉ VÁS OČARIA


Cena: 1485€ 

Posteľ Vally NEW HPL s čalúneným čelom, bez NS
( 180 x 200 cm)

VALLY NEW HPL
s čalúneným čelom

Pri výrobe tohto lôžka boli využité nové moderné materiály HPL, ktoré spĺňajú vysoké kritériá designu, sú ľahko udržateľné, udržujú si farebnosť a sú veľmi odolné voči mechanickému poškodeniu (deťmi a zvieratami). Súčasne spĺňajú aj požiadavky na cenovú dostupnosť.

Lôžko sa vyrába vo viacerých prevedeniach a dokáže tak uspokojiť nároky všetkých skupín zákazníkov, môžete si ju zakúpiť aj bez nočných stolíkov. Pre praktické využitie ponúkame lôžko aj nočné stolíky v rozšírenej variante s podsvietením. 

V roku 2016 na jeseň získala táto novinka na veľtrhu MODDOM Bratislava ocenenie za designovú novinku a materiálovú inováciu v retrodesignu lôžka Vally New.

Výška hlavového čela: 100 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 212 cm.

Šírka postele: 189 cm.


Potrebujete poradiť?


POSTELE VALLY S NÁDYCHOM RETRODIZAJNU


Cena: 799€

Posteľ Vally KLASSIK bez NS ( 160 x 200 cm a 180x200 cm)

Výška hlavového čela: 100 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 212 cm.

Šírka postele: 189 cm.

VALLY KLASIK

Prevedenie: vysoko kvalitná MDF doska s nástrekom laku na mat, štruktúrované LTD v prevedení mat. Posteľ je vyrobená
z materiálov s nástrekom a laminátových materiálov vrátane zaobleného čela, je bez čalúnených prvkov. Veľký výber dezénov, laminátu a farieb. Vonkajšie rozmery postele: šírka postele 189 cm, dĺžka postele 212 cm, výška čela pri hlave: 100 cm.

Dizajnové doplnky - špeciálne upevnené tzv. "levitujúce" nočné stolíky. V cenníku sú započítané aj levitujúce nočné stolíky
s jednou zásuvkou. Možnosť zakúpenia doplnkov alebo postele bez nočných stolíkov. Možnosť podsvietenia postele vrátane diaľkových ovládačov. Do lôžka odporúčame lamelové rošty
a s otváraním od boku alebo od nôh s tzv. vakmi, ktoré slúžia ako jednoduchý úložný priestor pre lôžkoviny. Hrúbka materiálu MDF: 34 mm.

Posteľ bola vyznamenaná a ocenená odborníkmi a dizajnérmi na výstave nábytku MODDOM 2015 v Bratislave, kde získala zlatú medailu. 


Potrebujete poradiť? 


NAJSPANOK.SKCena: 996€

Posteľ EXCLUSIVE bez NS ( 160 x 200 cm a 180x200 cm)

Výška hlavového čela: 101 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 207 cm.

Šírka postele: 187 cm.

Šírka hlavového čela: 188 cm.

EXCLUSIVE

Prevedenie: vysoko kvalitná MDF doska s nástrekom laku
a vysokým bielym leskom. Vonkajšie rozmery postele: šírka postele 188 cm, dĺžka postele 214 cm (pre matrac 180x200 cm). Výška čela pri hlave: 100 cm, výška bočníc a čela pri nohách 45 cm.

Varianty prevedenia postelí EXCLUSIVE

• Bez úložného priestoru

• UP- s úložným priestorom (boky postele až k podlahe)

• UP Plus- s úložným priestorom a medzerou 6 cm medzi dnom úložného priestoru a podlahou, pre lepšiu cirkuláciu vzduchu pod posteľou pri podlahovom kúrení. Do lôžka odporúčame lamelové rošty piestové s otváraním do boku alebo pri nohách. Hrúbka materiálu MDF: 34 mm


Potrebujete poradiť? 

Cena: 953€

Posteľ Perla bez UP (160 x 200 cm a 180 x 200 cm)

Výška hlavového čela: 101 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 207 cm.

Šírka postele: 187 cm.

Šírka hlavového čela: 188 cm.

PERLA

Prevedenie: vysoko kvalitná MDF doska v kombinácií s laminovanými drevotrieskovými doskami s nástrekom laku s vysokým bielym leskom. Celá posteľ je vyrobená z MDF dosiek a laminátu, vrátane čela a bez čalúnených dielov. Čelo má horizontálne drážky ako aj rám postele. Vonkajšie rozmery postele: šírka postele 188 cm,dĺžka postele 207 cm (pre matrac 180x200). Výška čela pri hlave: 101 cm, výška bočníc a čela pri nohách 45 cm.

Varianty postelí PERLA

• Bez úložného priestoru

• UP - s úložným priestorom (boky postele až k podlahe).

• UP Plus - s úložným priestorom a medzerou 6 cm medzi dnom úložného priestoru a podlahou, pre lepšiu cirkuláciu vzduchu pod posteľou pri podlahovom vykurovaní. Do lôžka odporúčame piestové lamelové rošty s otváraním pri boku a pri nohách. Možnosť osvetlenia vrátane diaľkového ovládača Hrúbka materiálu MDF: 34 mm.


Potrebujete poradiť? 


VŠETKO PRE VÁŠ
LUXUSNÝ SPÁNOK


POSTEĽ BOHEMIA

Dizajnová a luxusná posteľ Bohemia z kvalitného a zákazníkmi vyhľadávaného materiálu MDF s hrúbkou 34 mm. Posteľ je typická svojim čalúneným čelom z kvalitnej ekokože Kaiman. Možnosť výberu prevedenie postele bez úložného priestoru, s úložným priestorom
a s úložným priestorom pre podlahové vykurovanie.

Popis: Luxusná a dizajnová posteľ Bohemia z kvalitného a zákazníkmi vyhľadávaného materiálu MDF s hrúbkou 34 mm, niekoľkonásobne striekaného do vysokého bieleho lesku. Posteľ je typická svojím prešitým čalúneným čelom, ktoré je z kvalitnej a odolnej ekokože Kaiman, ktorá sa ľahko udržuje. Čalúnenie Kaiman ponúka možnosť výberu z veľkého množstva farebného prevedenia. Posteľ Bohemia je špeciálne spojená excentrickým kovaním pre pevné spojenie a jednoduchú montáž. Možnosť výberu prevedenie postele bez úložného priestoru, s úložným priestorom a s úložným priestorom pre podlahové vykurovanie. Posteľ si možno presne prispôsobiť podľa individuálnych potrieb zákazníkov.

Výber dekorov: Posteľ sa vyrába v jednom dekore vysokého bieleho lesku. Je tu možnosť výberu z mnohých farebných prevedení čalúnenia (ekokoža) Kaiman.

Prevedenie: MDF doska s hrúbkou 34 mm s niekoľkonásobným nástrekom laku na vysoký biely lesk, nôžky z masívu striekané do vysokého bieleho lesku, čalúnenie Kaiman v rôznych farebných prevedeniach.

Úložný priestor: Možnosť výberu postele bez úložného priestoru,
s úložným priestorom pre podlahové vykurovanie (úložný priestor nie je až po zem, je tu medzera 6 cm) a tiež prevedenie s úložným priestorom až po zem. Pri výbere varianty postele s úložným priestorom odporúčame vybrať si naše lamelové rošty s výklopom od nôh alebo
s bočným výklopom. 

Cena: 899€

Posteľ BOHEMIA bez UP (160 x 200 cm a 180 x 200 cm)

Výška hlavového čela: 100 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 216 cm.

Šírka postele: 187 cm.

Šírka hlavového čela: 195 cm.


Potrebujete poradiť? 

Cena: 899€

Posteľ Perla bez UP (160 x 200 cm a 180 x 200 cm)

Výška hlavového čela: 101 cm.

Výška bočníc: 45 cm.

Dĺžka postele: 207 cm.

Šírka postele: 187 cm.

Šírka hlavového čela: 188 cm.

TOSCANA

Prevedenie: vysoko kvalitná MDF doska upravená na vysoký lesk, moderné dezény buku a tmavého orechu. Čalúnenie - široký výber kvalitnej ekokože Kaiman. Vonkajšie rozmery lôžka: šírka postele 195 cm, dĺžka postele 216 cm (pre matrac 180x200 cm). Výška čela pri hlave: 100 cm, výška bočníc a čela pri nohách 45 cm.

Varianty prevedenia postele TOSCANA

• bez úložného priestoru.

• UP - s úložným priestorom (boky postele až k podlahe).

• s úložným priestorom a medzerou 6 cm medzi dnom úložného priestoru a podlahou, pre lepšiu cirkuláciu vzduchu pod posteľou pri podlahovom vykurovaní. Do lôžka odporúčame piestové lamelové rošty s otváraním od boku a od nôh.

• Hrúbka materiálu MDF: 36 mm.


Potrebujete poradiť? SNÍVAJTE SPOLU S NAMI :-))